Obrazek Obrazek Obrazek   Obrazek Obrazek Obrazek  
 
Obrazek

O NAS

PRODUCENCI

OFERTA

TRANSPORT

GALERIA

KONTAKT

ZAPYTANIA OFERTOWE

PROW 2014-2020

Obrazek
     
 

O NAS

Spółdzielnia "Pieczarka Siedlecka" jest grupą producencką zajmującą się skupem i sprzedażą pieczarek. Została założona przez 20 producentów pieczarek z okolic Siedlec na Mazowszu....

WIĘCEJ :...

 
 

PRODUCENCI

Nasi członkowi i dostawcy po-siadają wieloletnie doświadczenie w uprawie pieczarek. W halach uprawy grzyba stosują wyrafinowa-ne systemy klimatyzacji, wenty-lacji, nagrzewania i zraszania....

WIĘCEJ :...

 
 

OFERTA

Oferujemy sprzedaż pieczarki białej, segregowanej w różnych rozmiarach, indywidualnie dosto-sowanych do potrzeb klientów. Poszczególni członkowie spół-dzielni codziennie dostarczają do Naszej nowoczesnej chłodni świeży towar....

WIĘCEJ :...

 
 

KONTAKT

Spółdzielnia Pieczarka Siedlecka
Krześlin 88
08-125 Suchożebry
woj. mazowieckie


Pieczarka Siedlecka Google+


     
  ZAPYTANIA OFERTOWE

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup: "systemu chłodzenia z odzyskiem ciepła" którego zakup będzie realizowany przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (11.07.2016r.)
      Do pobrania Protokół z postępowania, na podstawie którego dokonano wyboru  - pobierz.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup: "systemu chłodzenia z odzyskiem ciepła" którego zakup będzie realizowane przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (23.06.2016r.)
      Do pobrania treść zapytania ofertowego - pobierz.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty na zakup: "krajalnicy do pieczarek" której zakup będzie realizowany przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (28.04.2016r.)
      Do pobrania Protokół z postępowania, na podstawie którego dokonano wyboru  - pobierz.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup: "krajalnicy do pieczarek" której zakup będzie realizowane przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (20.04.2016r.)
      Do pobrania treść zapytania ofertowego - pobierz.

Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty na realizację zadania: "Rozbudowa budynku chłodni pieczarek o część logistyczną, chłodnie i magazyn produktów gotowych" które będzie realizowane przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (19.04.2016r.)
      Do pobrania Protokół z postępowania, na podstawie którego dokonano wyboru  - pobierz.

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na realizację zadania: "Rozbudowa budynku chłodni pieczarek o część logistyczną, chłodnie i magazyn produktów gotowych" które będzie realizowane przy współudziale dofinansowania ze środków UE w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. (05.04.2016r.)
      Do pobrania Specyfikacja istotnych warunków zamówienia wraz z załącznikami - pobierz.

 
     
 

O NAS        |        PRODUCENCI        |        OFERTA        |        TRANSPORT        |        GALERIA        |        KONTAKT

  www.pieczarkasiedlecka.pl

realizacja: KREATOR